Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

imobile Józef Susa

Namysłowska 36 Dobrzeń Wielki

Mapa

505 360...

505 360 090

biuro czynne: otwarte teraz do 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

33

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia imobile Józef Susa

Filtruj

350 000 zł82,74 m² 4 230,12 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 491 m²

W sercu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego leży wieś Kaniów istniejąca już 250 lat. Tam właśnie mogą państwo nabyć budynek mieszkalny oraz dwa budynki...

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,10 m² 12 316,72 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W centrum Opola mieszkanie (kawalerka) 34,10 m składające się z salonu 20 m2 z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. Do...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 912 m² 63,91 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Brzezie gmina Opolei działka inwestycyjna oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego 1) Symbol i numer terenu 1u 2)...

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł175,96 m² 1 585,59 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom W stanie surowym otwartym w miejscowości Popielowska Kolonia przy ulicy o utwardzonej nawierzchni. Budowę domu rozpoczęto w latach 90...

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł860 m² 75,58 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Za tą cenę bardzo ciężko znaleźć drugą taką działkę budowlaną na łonie natury, patrząc na zdjęcia widać luźną zabudowę, blisko lasu, dojazd...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 210 m² 130,64 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli lubisz ciszę i wygodę to ta działka jest w sam raz dla Ciebie. Blisko natury pola, łąki, las to miejsce gdzie można odpocząć. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł2 551 m² 10,98 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka leśna w Chróścicach o obszarze ponad 25 ar z dogodnym dojazdem i drzewostanem o różnych średnich. Ofertę prowadzi:...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł7 719 m² 81,62 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana z dojazdem asfaltowym w pobliżu lasu. Na działce znajduje się stary budynek do rozbiórki i stodoła. do działki...

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 719 m²

Stare gospodarstwo rolne - dom do rozbiórki. Działki w całości budowlanej 77 arów dojazd do działki z ulicy Augustyna Kośnego. Ofertę...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł10 670 m² 32,80 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przepięknie położona działka w lesie blisko od ulicy Opolskie działka o powierzchni jednego hektara z piękną polaną w pobliżu domy...

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 420 m² 49,59 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja na dzień dzisiejszy niniejsza nieruchomość : W planie zagospodarowania przestrzennego figuruje oznaczona symbolem 3r przeznaczenie podstawowe...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł141,70 m² 3 175,72 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:617 m²

W centrum Dobrzenia Wielkiego przy cichej wyasfaltowanej ulicy dom 10 m x 10 m plus przybudówka oraz przedłużony garaż, który posadowiony jest...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł199,11 m² 2 486,06 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Budynek z dachem kopertowym z lat siedemdziesiątych składający się z dwóch kondygnacji parteru i sutenery. Na podwyższonym parterze...

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł830 m² 124,10 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna, jedyna taka działka w Chróścicach, przy drodze o nawierzchni asfaltowej, z trzech stron ogrodzona. Należy tylko zrobić bramę...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 610 m² 49,81 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na łonie natury wśród łąk nad rzeką działka o powierzchni 2610 m2 z czego 1600 m2 to działka budowlana. Istnieje możliwość dokupienia...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

W sercu Dobrzenia Wielkiego możliwość wynajmu okazjonalnego mieszkania 100 m2 garażu oraz budynku gospodarczego. Do mieszkania można się wprowadzić po...

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 260 m² 880,53 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W polskim Ładzie znalazła się ciekawa niespodzianka. Dzięki uldze ochrzczonej "pałacykiem plus" można odliczyć nie tylko zakup zabytkowej nieruchomości,...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł8 763 m² 10,27 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o numerze ewidencyjnym 1892 k.m. 12 obręb Stare Siołkowice oznaczona w planie zagospodarowania symbolem R - teren rolniczy. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 106 m² 19,58 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie w centrum Chróścic działka budowlano rolna co prawda wąska ale budynek można posadowić. Media w drodze. Działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 718 m² 160,03 zł/m²

Józef Susa

Józef Susa

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W drugim rzędzie za zabudowaniami dojazd drogą nie utwardzoną piękna działka budowlana. Działka 753/58 a.m. 2 obręb Zawada Gmina Turawa, zgodnie...